W NASZEJ HURTOWNI ZNAJDZIESZ

W naszej hurtowni oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty z zakresu budownictwa, dostępne na zamówienie. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment, zawierający m.in. farby, glazurę, panele podłogowe, kominy, a także różnorodne materiały ścienne i wiele innych. Niezależnie od tego, czy planujesz rozpocząć budowę, przeprowadzić prace wykończeniowe, czy też remontować budynek, jesteśmy gotowi dostarczyć Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Dodatkowo, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, gdzie znajdziesz wyjątkową strefę wyprzedaży. Tutaj możesz nabyć produkty w atrakcyjnych cenach, gotowe do natychmiastowego użycia.

PODŁOGI

Terakoty, panele podłogowe, lakiery, akcesoria

ŚCIANY

Glazury, farby, materiały ścienne, akcesoria

ŁAZIENKI

Meble łazienkowe, armatura, akcesoria

KOMINY

Wkłady, systemy kominowe, wyroby szamotowe

O NAS

W naszej hurtowni GTV STOLMET znajdziesz niezbędne produkty i materiały, a także skorzystasz ze wsparcia naszych specjalistów. Nasi pracownicy z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, ponieważ rozumiemy, jak kluczowy jest proces budowy domu i tworzenia praktycznej przestrzeni.


W ofercie naszego Centrum Narzędziowego dostępne są produkty marki Högert Technik, która powstała z miłości do jakości, prostoty i praktyczności. Jej celem było sprostanie potrzebom wymagających użytkowników, którzy każdego dnia, nawet w trudnych warunkach, polegają na narzędziach ręcznych w swojej pracy.